Barenbrug zásoboval olympijský Londýn 2012

Projektový tým STRI (Sport Turf Research Institut), světový lídr v budování a řízení sportovních povrchů, proměnil Greenwich Park pro olympijské hry. Nejstarší londýnský park byl proměněn na sportovní areál světové úrovně pro jezdectví a moderní pětiboj Londýn 2012. Práce tohoto rozsahu vyžadovala nejen plné soustředění týmu STRI, ale i plnou podporu dodavatelů. Společnosti, přizvané ke spolupráci v Greenwichi, demonstrovaly odhodlání a flexibilitu k zajištění úspěchu samotného projektu, a pomohly pro olympijské hry vybudovat jedno z nejlepších hřišť na světě.

 

Barenbrug dodal travní osivo Bar Sprint, Everris poskytl několik specializovaných hnojiv, Syngenta dodala regulátory růstu rostlin, Farmura provedla závlahu, která na plochu aplikovala až 300 tisíc litrů vody za den, a Toro sekačky byly použity na 5,7 km dlouhou dráhu projektovanou Sue Bensonovou.

STRI se spolu se svými dodavateli zavázala udržovat sportovní dědictví tohoto projektu a umožnit tak v nadcházejících letech návštěvu milionům návštěvníků.