Holandská reprezentace trénuje během EURA 2012 na holandském trávníku

Zatímco historické centrum Krakova očekává příjezd obrovské masy holandských fanoušků, tak jen kilometr odtud se připravují hrací plochy stadionu pro trénink holandského týmu. Stadion klubu Wisla Krakow bude během mistrovství Evropy jeho domovem a také místem, kde budou reprezentanti Holandska mezi zápasy trénovat. Barenbrug tak v roce 2012 znovu tvoří základ pro sportovní úspěchy holandského týmu.

 

Jen ten nejlepší trávník

Osobou zodpovědnou za kvalitu trávníku na stadionu v Krakově je správce hřiště Andrzej Antosz, který říká: "Poté, co skončila polská sezona, mám přesně jen čtyři týdny na to, abych vrátil hřiště zpět do původního stavu. Pracuji s firmou Barenbrug již mnoho let a vím, co mohu očekávat - nejvyšší kvalitu." Díky svým odborným znalostem a zkušenostem je Andrzej Antosz uznávaným mužem ve svém oboru, a proto je holandský tým v dobrých rukou.

 

Overseeding

Pro správnou kvalitu trávníku budou všechny hrací plochy dosety travní směsí Barenbrug Speedy Green. Díky této směsi bude hrací plocha před příjezdem  holandského týmu v perfektním stavu a připravena na tréninky mezi zápasy.

 

Další lokality

Nejen holandský tým trénuje na trávě Barenbrug, stejně tak italský, polský, dánský, portugalský, irský a anglický národní tým se na holandské trávě připravuje k podání nejlepších výkonů. Téměř ve všech případech se k jeho regeneraci používá travní směs Speedy Green. V současné době se pro získání toho nejlepšího trávníku používá i revoluční technologie RPR.