Směs SOS na tréninkových plochách pro MS v Jižní Africe 2010

V dubnu a květnu letošního roku byly všechny tréninková centra pro všech 32 účastníků MS v kopané v Jižní Africe dosety směsí SOS. Každý národní tým účastnící se šampionátu bude v průběhu celého turnaje trénovat v jednom trénikovém centru, které jsou rozsety po celé zemi.

 

SOS garantuje rychlý růst po zasetí a vysokou hustotu drnu. Díky její vysoké kvalitě, všechny plochy budou do začátku turnaje ve vynikající kondici. Trávník v těchto centrech musí být schopen snášet vysokou intenzitu zátěže danou počtem tréninkových hodin jednotlivých týmů.

 

Noční teploty mohou být v Jižní Africe v tomto období (zima) velmi nízké. Ve skutečnosti nejsou v tomto období ve vyšší polohách neobvyklé ani mrazy. V porovnání s ostatními travními směsmi SOS zaručuje v těchto podmínkách kvalitní klíčení i růst.

 

Tato superrychlá travní směs vyvinutá společností Barenbrug je s úspěchem používána po celém světě.  Její místo je především na sportovištích a stadionech, kde pro svoje rychlé klíčení a následný růst umožňuje zlepšit kvalitu hracích ploch a zvýšit počet hracích hodin, a to především v chladných obdobích roku.