Směsi Barenbrug bodují u fotbalového klubu Manchester City

Hlavní manažer údržby stadionu fotbalového klubu Manchester City Roy Rigby prohlásil, že klubová hřistě tréninkového centra v Carringtonu vypadají úžasně poté, co byla oseta směsí BAR 7 od firmy Barenbrug.

 

60 000 m2 hracích ploch klubu bylo obnoveno týmem Roye Rigbyho jako část z 2,5 mil.liber rozvojového programu podpory hlavního stadionu klubu (City of Manchester stadium) a tréninkových center v Carrintonu a Platt Lane - z čehož v Carrintonu měli užitek v pobě nové konstrukce stávajích hřišť a výstavby tří nových tréninkových hřišť. Zásadní specifikací Roye Rigbyho pro Carrington byla sportovní travní směs složená z jílků vytrvalých BAR 7 setá výradně na tréninkové plochy. Po osetí tréninkových ploch v Caringtonu a Platt Lane směsí BAR 7 se tato stala hlavní klubovou volbou, vždy i hlavní hřiště stadiounu je oseváno směsí podobnou je jako BAR 7, kterou si Roy Rigby nechává od firmy Barenbrug vyrábět na zakázku.      

 

"Používám toto osivo již 8 let, říká Roy Rigby."Vždy dobře vzchází  a nikdy mě nezkalmalo, ovšem za předpokladu, že se mu dostává náležité péče, kterou také v našem případě má. Vím také, jak z něho dostat to nejlepší. Od té doby, co jsem tady, jsem neměl žádné stížnosti. Tuto směs jsem si oblíbil i pro její schopnost odolával stresům v zimním období. To jsou důvody, proč jsem na konečný výsledek tak pyšný."